Login :
Hasło :
zarejestruj się | przypomnij hasło

blizzard,battle.net
 » NOWOŚCI
 » ESL
 » GRACZE
 » BATTLE.NET
» TIPS
 » REIGN OF CHAOS
» FAQ
 » FROZEN THRONE
 » STRATEGIE
 » FTP
» FTP
 » PORTAL
 » DZIAŁY
 » HOSTING
» DOTA
 » SERWIS

5 użytkowników online
 » PARTNERZY


ESL: Electronic Sports League - The eSports Gaming Ważne wiadomości:

Oficjalne forum WarCraft III: The Frozen Throne™ Beta
28 lutego 2003 o 14:45 @
Na serwisie internetowym Battle.net otwarto oficjalne forum WarCraft III: The Frozen Throne™ Beta , na którym niestety będą mogli się udzielać tylko oficjalni testerzy. Narazie niema na nim zbyt wiele informacji tylko powitanie dla wszytkich szczęśliwych testerów ( którzy jeszcze niewiedzą że nimi są ) które napisal GFraizer przedstawiciel firmy Blizzard Entertainment .
WarCraft III: The Frozen Throne
28 lutego 2003 o 08:00 @ Phoenix
Panie i Panowie :-) wczorajszego dnia jak to już się utarło w późnych godzinach wieczornych Blizzard dokonał kolejnych aktualizacji ich serwisu poświęconego dodatkowi do WarCraft III: Reign of Chaos. Aktualizacja, o której mowa składała się z ukazania dwóch nowych screenshotów z gry, oraz potwierdzenie wyglądu pudełka, w jakim otrzymamy The Frozen Throne. Godna do zauważenia jest jedna rzecz, mianowicie Blizzard na jednym ze screenów ukazał nowy typ transportu, jakim będą statki – Wielu z użytkowników naszego Forum prowadziło na ten temat rozważania, teraz wszystko już jest pewne. Statki pojawią się w The Frozen Throne! :-) Pisać więcej sensu nie ma, więc zapraszam do obejrzenia nowych screenów:

Pandaren Brewmaster
27 lutego 2003 o 18:07 @
Oto i nowa jednostka, a właściwie bohater, który pojawi się w dodatku The Frozen Throne. Pandaren Brewmaster pchodzi z tajemniczego Imperium Pandaren. Potężny brewmaster podróżuje po świecie poszukując egzotycznych trunków ;) oraz drobnych dusz ważenia (?piwa?) ;). [ciężko to przetłumaczyć, jak ktoś wie jak, niech napisze komentarz, to zmienimy newsa.] W każdym bądź razie jest to bohater neutralny! Co to oznacza? Znaczy to tyle, że nie będzie można go wytrenować w altarze, ale będzie trzeba go wynająć w specjalnym mercenery/tawernie. Z tego co wiem, to w dodatku ukaże się, aż pięcioro neutralnych Herosów, będzie więc z czego wybierać.

Prawdopodobnie nadal będzie można mieć w grze tylko/aż (niepotrzebne skreślij) 3 bohaterów (to ile bohaterów jest w grze, zależy od poziomu głownego zamku; poniewaz są tylko 3 poziomy rozwoju, mozna miec 3 herosów - przynajmniej na razie). Niedługo dokładny opis bohatera.
GFrazier – Pytania odnośnie Beta Testów
23 lutego 2003 o 10:01 @ Phoenix
Jak wiadomo ostatnio dobiegły końca zapisy na Beta Test WarCrafta III: The Frozen Throne. Już w owym czasie pojawiać się zaczęły pytania dotyczące tej kwestii, na które chyba wszystkim znana osoba GFraziera postanowiła udzielić odpowiedzi na łamach Forum Battle.Netu. Dzięki jednemu z użytkowników Forum serwisu Infoceptor.com a dokładniej osobie 2Xtreme21 mamy możliwość przeczytania tychże pytań, jak i zarówno odpowiedzi w jednym miejscu. Biorąc pod uwagę to, że niektórym znajomość języka angielskiego jest obca a innym zwyczajnie się nie chce postanowiłem dokonać tłumaczenia tegoż tekstu.

Czy Tester będzie musiał ściągnąć Betę, czy może zostanie mu ona dostarczona?
Kwestia ta nie została do końca ustalona, ale jak to już zostało powiedziane Tester będzie musiał mieć możliwość ściągnięcia 100 MB pliku.

Co z ludźmi, którzy nie zostali wybrani? Czy otrzymają email z tekstem: "Dziękujemy za zapisanie się, aczkolwiek musimy stwierdzić, że nie zostałeś wybrany"?
Jeśli nie zostałeś wybrany nie otrzymasz żadnego listu. Podziękowania znajdują się na naszym serwisie.

Jak wiele osób zapisało się do Beta Testów?
Informacje tą możemy, ale nie musimy przedstawiać. Ostatnio kilkakrotnie to zrobiliśmy.

Czy dowiemy się, kiedy zostaną wysłane emaile?
Dowiecie się o tym, jeśli takowy otrzymacie. Jednakże na dzień dzisiejszy nie zaczynałbym tego sprawdzać.

Czy rozgrywki Beta Testów prowadzone będą na USWest (Lordaeron), tak jak to miało miejsce w przypadku Testów Warcraft III: Reign of Chaos? Czy może ze względu na zwiększoną liczbę formularzy dostępne będą wszystkie Krainy do grania w Betę?
Najprawdopodobniej będzą to Kariny USA oraz Azji, tak jak ostatnim razem.

W jaki sposób Beta wpłynie na nasze konto? Czy używamy takiego konta o takiej samej nazwie, jak w W3, czy stworzyć będzie należało zupełnie nowe? Jak wpłynie to na Exp?
Na dzień dzisiejszy takich informacji jeszcze nie posiadam, ale już wkrótce wiadomości te będą znane.

Miejmy nadzieję, że powyższe pytania i odpowiedzi rozjaśniły chociaż trochę sytuacje osobom, które chciałyby coś wiedzieć na temat Testów.
Foto relacja z ogólnopolskiego turnieju Warcrafta III
22 lutego 2003 o 14:11 @
News pochodzi z cdprojekt.com:

15 lutego w warszawskiej kawiarence Arena został rozegrany finał Ogólnopolskiego Turnieju Warcraft III. Przybyli na niego gracze z całej Polski. Walka była zacięta a pojedynki bardzo ciekawe. Najlepszym zawodnikiem na turnieju okazał się Mateusz Salwerowicz, zaś drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Jakub Gawryś i Beniamin Michalczyk. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy foto-relację z turnieju wraz z powtórkami z rozgrywek, którą znajdziecie pod tym adresem .
Pudełko Warcraft III: The Frozen Throne ?
22 lutego 2003 o 13:52 @
Na łamach dwóch sklepów internetowych: GameStop.com i EBGames.com , koło dodatku do Warcrafta III ukazał się screen który przedstawia pudełko do War3X . Informacje te nie są potwierdzone przez Blizzard`a dlatego nie pozostaje nam nic innego jak czekać na potwierdzenie firmy Blizzard.
Przymierze Ludzi – Spell Breaker
22 lutego 2003 o 11:38 @ Phoenix
Wczorajszego dnia Blizzard oficjalnie przedstawił kolejną jednostkę na łamach ich serwisu poświęconego WarCraft III: The Frozen Throne. Jak na to wskazuje temat Newa jest to Spell Breaker Przymierza Ludzi, który niegdyś stanowił elitę delfickich armii. Opierając się o informacje, które do tej pory pojawiły się na sieci można łatwo wywnioskować, że będzie to niezwykle użyteczna i zarazem bardzo niewygodna jednostka dla naszych przeciwników. Pozwoli jej na to nadzwyczajna zdolność Spell Steal, oraz niewrażliwośc na magię. Dokładniejsze informacje na jego temat znajdziecie w naszym dziale, który poświęcony jest Przymierzu Ludzi w The Frozen Throne. Życzę wszystkim zainteresowanym miłej lektury. Ponadto zapraszam do zapoznania się z Artworkiem tej jednostki, który znalazł się na łamach naszego serwisu dzięki jednemu z naszych redaktorów Apollyonowi Apo: za przekręcenie ksywy zawiśniesz Phoenix :D - dorwę Cię na GG.....:P:

Warcraft III: The Frozen Throne Beta Test
22 lutego 2003 o 10:31 @ Phoenix
Wczorajszego dnia Blizzard ogłosił zakończenie zapisów na Beta Testy gry WarCraft III: The Frozen Throne. W chwili obecnej do Blizzarda "dochodzą" ostatnie zgłoszenie, a w ciągu kilku następnych tygodni zostaną wybrani Testerzy, którzy zostaną powiadomieni o tym poprzez email.

Blizzard pragnie zauważyć, że nie przyjmuje już kolejnych zgłoszeń, oraz nie wprowadza żadnych zmian w otrzymanych już formularzach. Dlatego też wszelkie próby wysyłania emaila w tych kwestiach sensu większego nie ma.

Jak wyczytać można we wczorajszym ogłoszeniu Beta Testy mają być w założeniu bardzo produktywne i mają na celu wychwycenie wszystkich błędów i niedociągnięć. Dokładny okres Testów nie został jeszcze ustalony, jednakże pewne jest to, że trwać będzie co najmniej 8 tygodni, jeśli niedłużej.

Wraz z zakończeniem zapisów na Betę Blizzard uruchomił dział Beta Information Center w celu informowania o wszelkich sprawach związanych z Betą Warcraft III: The Frozen Throne. Tutaj jest mała prośba do osób, którym uda się otrzymać Betę o to, aby często odwiedzali stronę tą po rozpoczęciu Testów.

Również i nasza redakcja otrzyma kopię Bety, więc możecie spodziewać się sporej dawki informacji, screenów i innych różności, kiedy tylko otrzymamy dostęp do Bety. Dlatego zapraszamy do nas częściej, aby czegoś przypadkiem nie przegapić :-)
Gamers.com Preview
22 lutego 2003 o 07:21 @ Phoenix
Kolejna Zapowiedź gry WarCraft III: The Frozen Throne, tym razem znajdziemy ją na łamach serwisu Gamers.com. Pierwsza jesj część pochodzi z marcowego wydania Computer Gaming World, jednak to nie wszystko, co znajdziemy w tej zapowiedzi. Otóż oprócz informacji z CGW redaktorzy zamienili kilka słów z ludzmi z Blizzarda odnośnie zarówno FT, jak i World of WarCraft. Myślę, że warto poświęcić kilka chwil i zaznajomić się z artykułem. Znajdziemy tam oprócz tekstu kilka screenów oraz atrworków przedstawiających nowe jednostki, jak i bohaterów. Miłego czytania.
WCGames 2vs2 Tournament
21 lutego 2003 o 00:36 @ Phoenix
Pragnę poinformować, że w dniach 01.03 i 02.03 (jest to sobota i niedziela) odbędzie się u Turniej 2vs2 organizowany przez serwis WCGames: Kalmidor League. Wszyscy chętni będą mile widziani. Zgłoszenia do rozgrywek składać można na łamach wyżej wymienionego serwisu w dziale Turniej >> Formularz do 17:45 w dniu 01.03. Redaktorzy serwisu proszą o wcześniejsze o zapoznanie się z regulaminem turnieju. Czego dokonać można również na łamach serwisu WCGames. Wszelkie uwagi i dalsze informacje przedstawiane będą na wspomnianym powyżej serwisie. Ponadto na łamach naszego Forum zaistniał Topic, który związany jest z tym Turniejem. Życzę wszystkim, tym, którzy wezmą udział w rozgrywkach miłej zabawy i odpowiednich do tego pingów.

Troll Shadow HunterTo jednak nie wszystko na chwilę obecną. Jak obiecywałem dzisiejszego pięknego poranka – właściwie to już wczorajszego - po powrocie z zajęć dokonać miałem aktualizacji informacji dotyczących Troll Shadow Huntera – nowego bohatera Hordy Orków. Obietnicy swojej dotrzymałem, jednakże aż do chwili obecnej nie miałem sposobności, aby o tym Was poinformować. Jeśli kogoś interesuje, jak Blizzard przedstawił tego bohatera to zapraszam do naszego działu poświęconego Hordzie Orków w The Frozen Throne.

To jednak nadal nie koniec dobroci na ten news :-) Otóż dzięki informacji, którą otrzymałem od kapitana reprezentacji Polski – Fibaka(Dune) - w WarCrafta 3 na oficjalnej stronie Teamu pojawiły się Replaye z ostatniego spotkania z reprezentacją Włoch. Niestety z przyczyn mi niewiadomych spotkanie K)Cor3y vs R(o)X jest nieosiągalne do ściągnięcia. Postanowiłem Powtórki z tych spotkań udostępnić również u nas w postaci jednego pliku, który ściągnąć można z naszego FTPa a dokładniej z tej lokalizacji. Życzę miłego ściągania i oglądania tych spotkań.
Kolejna zapowiedź dodatku
20 lutego 2003 o 22:14 @
Serwis IGN.com, opublikował zapowiedź dodatku do Warcraft III - Frozen Throne, artykuł ten znajdziecie klikając tutaj . Artykuł jest bardzo obszerny i można w nim znaleźć bardzo dużo informacji na temat dodatku dlatego zachęcam do czytania .
WarCraft III: The Frozen Throne – Zapowiedź
20 lutego 2003 o 07:21 @ Phoenix
Do Bety FT coraz bliżej, jak to się zawsze w takich sytuacjach miało na przeróżnych serwisach mnożą się, jak grzyby po deszczu liczne zapowiedzi takiej gry. Obecnie pod pióro pisarzy trafił dodatek do WarCrafta III, jakim jest The Frozen Throne. Serwis GameSpot.com jest jeśli mnie pamięć nie zawodzi już trzecim, który zamieścił Zapowiedź W3X. Artykuł opiewa w siedem stron niezwykle profesjonalnych i rzetelnych informacji. Oczywiście oprócz samego tekstu znajdziemy również sporą dawkę screenów z opisywanej gry. Na chwilę obecną serwis GameSpot.com zaoferował nam ich 27, cześć już zapewne widzieliście, cześć zobaczycie zapewne dopiero po raz pierwszy. Jedno jest pewne na pewno warto zajrzeć i wczytać się w tekst artykułu, do czego serdecznie zapraszam.
Shadow Hunter
20 lutego 2003 o 07:07 @ Phoenix
Wczorajszego dnia w późnych godzinach wieczornych Blizzard przedstawił kolejną jednostkę pochodzącą z gry WarCraft III: The Frozen Throne. Obecnie jest to Shadow Hunter, który jak niektórym już wiadomo jest nowym bohaterem rasy Orków. Z przyczyn wyższych nie dokonam teraz aktualizacji naszego działu o FT. Jednakże już po powrocie z zajęć takiej aktualizacji dokonam. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że Hunter włada magią voodo, co pozwala mu na leczenie jednostek sojuszniczych, oraz rzucanie klątw na oponentów. Więcej informacji dotyczących nowego bohatera Hordy Orków znajdziecie pod tym adresem. Życzę miłego czytania.
Pol Team vs Italy
19 lutego 2003 o 14:05 @ Phoenix
Dnia wczorajszego o godzinie 18:00 na serwerze Northrend odbył się mecz naszej drużyny z graczami z Włoch. No cóż wynikiem raczej nie ma się, co chwalić, aczkolwiek poczuwam się do tego, aby na łamach naszego serwisu poinformować Was o wynikach tego spotkania. Otóż mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Temu włoskiego. Dokładny przebieg spotkań przedstawiał się następująco:

1vs1
 • SoL.inG.WS vs MeGa-Therion 2:1
 • SoL.Mimmox.WS vs daG-Druzdil 2:0
 • K)Cor3y vs R(o)X 2:0
 • SoL.AKiRa.WS vs 1410)Chan 2:1
 • Legend(Lw) vs iR_Snake 2:1
2vs2
 • SoL.inG.WS + SoL.Mimmox.WS vs 1410)Dasiu + 1410)Bogoos 2:1
 • Bloody[Lw] + Legend[Lw] vs 1410)Terrorek + 1410)Soulfly 2:1
Jak to określił Fibak(DUNE) kapitan naszej reprezentacji: "No cóż zmasakrowali nas". Nic dodać nic ująć. Rzecz jest pewna chłopaki na pewno się starali, ale to chyba nie był ich najlepszy dzień. Czekamy na kolejne wystąpienie naszej reprezentacji, ale tym razem pragniemy zobaczyć korzystniejsze dla naszego kraju wyniki.
World Cyber Games 2003
17 lutego 2003 o 14:15 @
Pojawiły się pierwsze wstępne informacje na temat tegorocznej imprezy World Cyber Games, która będzie nosiła nazwę Beyond the Game. Poniżej kilka informacji ( póki co są to wstępne, lecz potwierdzone fakty )
 • Wielki finał :
  - Data : 12 X - 18 X 2003 ( 7 dni )
  - Miejsce : Olympic Park, Seoul, Korea ( tak jak miało to miejsce poprzednio )
  - Ilość graczy : ok 600 z 50 krajów w tym również z Polski
  - Łączna pula nagród : 400 000 $ USD
  - Organizator : WCG 2003 Organizing Committee

 • Gry PC
  - Age of Mythology
  - FIFA 2003
  - Half-Life: Counter-Strike
  - StarCraft: Brood War
  - Unreal Tournament 2003
  - WarCraft 3

  Jak widać zabraknie Age of Empires 2 jak również Quake III Arena

 • Gry na Consolę
  - 2 gry, w tej chwili jeszcze nie wiadomo, informacja ta zostanie opublikowana wkrótce
Gdy, oficjalna strona opublikuje bardziej szczegółowe informacje postaramy się jak najszybciej je przekazać w dostępnej formie dla czytelnika...
GameSpy Preview
16 lutego 2003 o 09:00 @
Na vortalu GameSpy pojawiła się już kilka dni temu kolejna zapowiedź dotycząca dodatku WarCraft III: The Frozen Throne. Jest w nią wpleciony również wywiad z Robem Pardo, który przedstawia część fabuły i ujawnia informacje dotyczące jednostek, bohaterów, umiejętności i sklepów dla każdej z ras. Możnemy się również dowiedzieć, jakie zmiany wprowadzono do interfejsu użytkownika, jakie nowe budynki i jednostki neutralne pojawią się w grze oraz jakie nowe tilesety map zostaną wprowadzone.
Gorąco zapraszam do przeczytania tego artykułu.
Figurki od Blizzarda....
15 lutego 2003 o 22:47 @
...będzie można kupić już niedługo ! Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja o nowych figurkach. Dokładne zdjęcia można obejrzeć pod tym adresem. A jakie postacię będą przedstawiały figurki ? Zaczynamy:
 • Diablo2: Nekromanta, Sługa Baala, Łowczyni z I aktu.
 • Starcraft: Firebat, Hydralisk oraz mały Zergling :), Tassadar.
 • Warcraft III: Arthas, Shandris Feathermoon, Tichondrius, Medivh, Grom Hellscream, Dwarven Rifleman.
Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące figurek to:
 • wielkość od 5.6" do 8.5" (" to cal :P)
 • będzie można je ustawiać różnie :) - kręcić rączkami itp.
 • będą posiadały średnio 14 punktów możliwych do zginania [THX dla Serge za info o tym :P].
Figurki będzie można zakupić na przełomie wiosny i lata - wtedy to ma zamiar Blizzard je "wpuścić" do sklepów na całym świecie. Cena tych cudeniek to "jedyne" 11.99$ albo 12.99 $. Trzymam kciuki aby Wirtualny.com sprowadził je do Polski :) - ładnie będzie jakaś wyglądała na biurku :).
Btw. Szkoda, że dopiero między wiosną a latem będą figurki - postawiłbym sobie na maturze na stoliku :))
W3X BETA TEST!
13 lutego 2003 o 20:59 @
Od 14 lutego czyli jutra rozpoczynają się zapisy do Beta Testów WarCraft III: The Frozen Throne. Zapisać się będzie można pod adresem http://www.battle.net/register/war3xbeta. Zostanie wybranych 10,000 testerów nie tylko z Kanady i USA! Zapisy będą trwać 7 dni zaczynając od 11:00 godziny czasu Pacyficznego (GMT-8), czyli od 20:00 naszego czasu. Tester musi mieć conajmniej 13 lat, dysponować łączem, za pomocą którego pobierze 100MB danych, mieć aktywne konto e-mail i posiadać oryginalny klucz WarCraft III: Reign of Chaos, by mógł brać udział w Becie.

Po zakończeniu zapisów Blizzard wybierze 10,000 testerów by uczestniczyli w fazie testowania dodatku. Wysłanie kilku zgłoszeń chęci brania udziału w BETA TESTACH będzie równoznaczne ze zdyskfalifikowaniem.

BETA, która będzie grywalna jedynie poprzez Battle.Net™, da wybranym testerom szanse testowania wielu nowych możliwości, które są dostępne dla każdej z czterech ras WarCraft III: Reign of Chaos. Więcej informacji uzyskasz odwiedzając oficjalną stronę The Frozen Throne.
Quick Replay Viewer
12 lutego 2003 o 12:16 @
Quick Replay Viewer jest to narzędzie do wydobywania informacji na temat powtórek. Program potrafi wyświetlić czas gry, imiona graczy biorących udział w potyczce, wersje gry, na której toczy sie walka, oraz nazwę mapy.
Nocne Elfy - Mountain Giant
12 lutego 2003 o 07:15 @ Phoenix
Mountain Giant Witam moi drodzy już z samego rana dzisiejszego pięknego dnia. Co prawda na dworze zbyt przyjemnie nie jest, przynajmniej u mnie, ja jednak mam dla Was ciekawą informację. Otóż Blizzard przedstawił kolejną już jednostkę pochodzącą z nadchodzącego Dodatku WarCraft III: The Frozen Fhrone. Na dzień dzisiejszy jednostką, która została przedstawiona jest Mountain Giant rasy Nocnych Elfów. W chwili obecnej niestety nie jestem wstanie dokonać aktualizacje naszego działu poświęconego rasie Nocnych Elfów, jednak update taki będzie na pewno miał miejsce po moim powrocie z zajęć. Na razie będziecie musieli zadowolić się wersją angielską :-)

UPDATE: Jak obiecałem, tak też i zrobiłem. Informacje na temat Mountain Gianta zostały zaktualizowane. Jeśli ktoś poszperał wcześniej na serwisie to zapewne zauważył, że informacje te znajdowały się w dziale Nocnych Elfów już od samego rana, jednak zbrakło mi już czasu na dokonania zmian w tym newsie :-) Zapraszam do zaznajomienia się z jednostką Górskiego Giganta już teraz.
Screen Crypt Lorda
11 lutego 2003 o 09:21 @ ElemenT
Blizzard pokazał pierwszego screena pokazującego nowego bohatera w akcji - Crypt Lorda.


Crypt Lord
Mini wywiad z Ryszardem Chojnowskim
10 lutego 2003 o 17:24 @
Udało mi się zadać kilka pytań Ryszardowi Chojnowskiemu - głównej osobie odpowiedzialnej za zlokalizowanie WarCraft3: Reign of Chaos oraz WarCraft3: Frozen Throne, dotyczących projektu spolszczenia dodatku. Niestety z braku Jego czasu nie ma ich dużo, jednak myślę, że choć trochę dowiemy się na ten temat... Jednak zapewnił mnie jeżeli tylko znajdzie czas będzie się wypowiadał na bieżąco na naszym Forum Dyskusyjnym na temat postępu nad pracami.. Zapraszam do krótkiego wywiadu...
Crypt fiendy + zakopywanie
10 lutego 2003 o 14:58 @
Dostaliśmy jeszcze nie potwierdzoną wiadomość o tym, że Crypt fiendy dostaną zdolność zakopywania się (podobnie jak Crypt Lord). Trudno nie zauważyć analogii do starcraftowego lurkera. Cóż zobaczymy jak to będzie wyglądać, z mojego punktu widzenia może być ciekawie. Podziękowania dla dj_jaszczur'a za wiadomość.
Kolejne pierwsze miejsce!
09 lutego 2003 o 15:51 @
Warcraft III zajął pierwsze miejsce w plebiscycie CHIP-a Produkt roku 2002 w kategorii Gry, oto kolejność:
 1. WarCraft 3 22,73% głosów
 2. Medal of Honor Allied Assault 14,81% głosów
 3. Grand Theft Auto 3 14,13% głosów
Jak widać W3 mimo pół roku obecności na rynku nie przestaje być jedną z najlepszych gier dostępnych w sklepach.
Nieco świeżości...
09 lutego 2003 o 08:53 @
W ostatnim czasie dodano parę nowych strategii, które znajdziecie w naszym podserwisie W3Strategie Zachęcam do ich czytania oraz pisania własnych...
theBUCKET
08 lutego 2003 o 22:53 @
Nie wiem czy wszyscy z was znają stronkę http://www.warbucket.com/. Znajdziecie tam wiele ciekawych, humorystycznych, komiksowych historyjek między innymi związanych z WarCraft'em III :). Serdecznie zapraszam.

Podziękowania dla DuelInTheNameOf z Piły za info.
POL vs ITA
08 lutego 2003 o 19:24 @
News pochodzi z strony Netwars:

18 lutego odbędzie sie spotkanie reprezentacji Polski i Włoszech.
Zasady identyczne jak w meczu z Niemcami czyli 5 x 1vs1 oraz 2 x 2vs2. Zacznijcie trenować
Szczególnie nasze 2vs2 ostanio jest osłabione. Postaram dowiedzieć się czegoś więcej o naszych przeciwnikach do czasu spotkania.

Życzmy im powodzenia !!. Mam nadzieje że będzie inaczej niż w meczu
POL vs NIEMCY (3:4)

Plaga Nieumarłych – Crypt Lord
08 lutego 2003 o 09:01 @ Phoenix
Dnia 7 Lutego Blizzard przedstawił na łamach swojego serwisu poświęconego WarCraft III: The Frozen Throne informacje o kolejnym Bohaterze, którego dane nam będzie spotkać we wspomnianym powyżej dodatku do WarCraft III: Reign of Chaos. Obecnie w naszym dziale dotyczącym Plagi Nieumarłych znajdziecie najnowsze i zarazem oficjalne informacje na temat opisywanego bohatera, jakim jest Crypt Lord. Zainteresowanych zapraszam do zaznajomienia się z opisem, jakim został obaprzony nowy Bohater Plagi, oraz na obejrzenie ukazanych w tym czasie obrazków przedstawiających Lorda.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na kolejne aktualizacje serwisu Blizzarda w oczekiwaniu na informacje dotyczące Troll Shadow Hunter, oraz Night Elf Warden.
Nowe figurki z Warcraft 3
07 lutego 2003 o 17:30 @
Sklep internetowy - Toycom, zaprezentował nowe zdjecia figurek postaci które znaleźć możemy w Warcraft III. Figurki są naprawde warte uwagi. Zainteresowani mogą zobaczyć je pod tym adresem.

Narazie produktu tego w naszym rodzimym sklepie internetowym Wirtualny.com zlaleźć nie można, aczkolwiek gdyby takowe postacie pojawiły się w asortymencie tegoż sklepu wysyłkowego nie omieszkamy o tym poinformować.
Zmiana adresu polskiego Realmu
07 lutego 2003 o 17:19 @
Jeden z największych serverow PvPGN WarCrafta 3 w Europie, który znajduje się w Polsce zmienił swój adres, stary adres to http://w3battle.net, natomiast nowy to http://w3.zse.edu.pl. Server obsługuje narazie wersję 1.04 można się na niego dostac w bardzo prosty sposób wystarczy sciągnąć installer z strony servera, on resztę zrobi za nas. Server będzie obsługiwał nową wersje prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. ZAPRASZAM i Good Luck :))))
Konto na aukcji
06 lutego 2003 o 00:30 @
Pod tym adresem znajduje się aukcja konta, którego skutecznośc wynosi ok 88%, a liczba zwycięstw przekracza 1500. Cena wywoławcza 1$ (w momencie pisania tego newsa cena konta wynosiła 202.50$).
Rezultaty akcji Blizzarda...
04 lutego 2003 o 23:35 @
Po ostatnim wyczynie Blizzarda - skasowaniu ok. 27 000 kont przeciętny gracz mógł popatrzeć na program ten z przymrużeniem oka. Jednak po głębszej analizie można dojść do wniosku, że niedozwolonych "chwytów" używa spora część otoczenia w którym się poruszamy dzięki Battle.net. Postaram się przedstawić krótką listę tych którzy nieodwracalnie zawinili...
 • Fei[GOL] - aka Fei (chyba nie trzeba go przedstawiać) - Northrend
 • Abandon[GOL] - aka AbandonAllHope - również dobrze znany, miał 62/0 w solo ladder - Northrend
 • Ai64.sOuLii - 27 lvl solo ladder - Czy to Soul[pG] ? - Northrend
 • n1.Korea - ok. 1200 gier Top 10 solo ladder - Lordaeron
 • Elky[pooh] - na sam koniec człowiek o którym słyszeli raczej wszyscy związani z SC i W3.. N/C
Również w tego typu sprawach nie zabrakło polskiego akcentu..

Mimo jednak wszystko używający MH są wszędzie, również wśród ludzi zajmujących czołowe miejsca w rankingach ladderowych. Cóż by się dziwić, być może chęć poznania działań lub tylko pokusa widzenia całej mapy jest góra ? Na dzień dzisiejszy zdecydowanie tak. Ale jak długo ? To się okaże w WarCraft3: Frozen Throne. Więcej informacji można zasięgnąć wchodząc na poniższy link, gdzie znajdziemy ogromną liczącą łącznie kilkaset osób listę, którym to zostały usunięte bądz zresetowane konta ... Niech to będzie pewnego rodzaju przestrogą dla tych którzy mimo akcji Blizzarda w dalszym ciągu używają MapHacka....

Za cynk podziękowania dla Gvaireth[WB]

WarCraft Rasy - Ludzie
02 lutego 2003 o 22:35 @
Dosłownie przed chwilą udało mi się ukończyć jeden z nowych działów na naszym serwisie. Jest nim sekcja Rasy - Ludzie. Podążając za linkiem możecie się dowiedzieć czegoś więcej o jednej z najpopularniejszych ras WarCrafta jaką są Ludzie. W dziale między innymi możecie przeczytać całą historię rasy, styl życia, cechy charakterysytczne i wiele wiele innych. W związku z powstaniem nowego działu na forum pojawił się nowy topic , zapraszam.
Patche 1.05 PL i ENG
02 lutego 2003 o 10:08 @ ElemenT
Dostępne są już na naszym serwerze najnowsze patche do WarCrafta III zarówno dla polskiej jak i angielskiej wersji językowej. O zmianach w nowym patchu informowaliśmy kilka nowości niżej. A oto i pliczki:
WarCraft 3 Movie Trailer
02 lutego 2003 o 09:45 @ Phoenix
W świetle jeszcze potężniejszej inwazji ze strony Płonącego Legionu zjednoczone Klany Hordy Orków oraz Armie Ludzi w Azeroth przestały główną wagę pokładać w podbojach i zdobywaniu nowych terytoriów, oraz zdradzie. Obecnie ich myśli skupiają się na podstawowych kwestiach przetrwania.

Tak został przedstawiony Cinematic, który reklamować ma a właściwie reklamuje już od dawna grę WarCraft III: Reign of Chaos na ekranach kin. Teraz dzięki uprzejmości ze strony Blizzarda również i my nie mieszkając w USA, czy Kanadzie nie wybierając się do kina mamy możliwość obejrzenia opisanego powyżej Cinematicu.

Do obejrzenia omawianego Cinematicu potrzebny jest dekoder DivX, który znaleźć można na stronie www.divx.com. Jeśli więc ktoś z Was jeszcze takowego nie posiada a zamierza ściągnąć omawiany film zaopatrzyć powinien się również i we wspomniany dekoder.

Plik do pobrania znajduje się w dziale FTP a dokładniej tutaj. Miłego ściągania i późniejszego oglądania.
Blizzard "Świętym Mikołajem"
02 lutego 2003 o 09:16 @ Phoenix
Blizzard zamieścił niedawno oficjalne oświadczenia na łamach serwisu Battle.Net zawierające szczegóły ich ostatnich poczynań w związku z osobami, które używały cheatów i hacków na Realmach WarCrafta III. Poniżej znajdują się kroki, które Blizzard poczynił w stosunku do wymienionych uprzednio osób:
 • Zbanowanych zostało definitywnie 1,000 CD keyów. Związane to było jednocześnie z likwidacją w przybliżeniu około 2000 kont, które z tymi CD Keyami były związane.
 • Trwałe zablokowanie 27,000 kont i destabilizacja 16,000 CD keyów z gier typu ladder na okres jednego miesiąca za używanie chaetów i hacków. (Mhm, w jaki sposób "trwale" = "jeden miesiąc"? Pozostaje to dla mnie zagadką :-)).
 • Potwierdzenia monitoringu realmów w poszukiwaniu tego typu graczy.
 • Zamieszczenia informacji, która przypomina o ryzyku trwałego zbanowania. Co oznacza B.net nigdy więcej.
Cóż jak widać ludzie używający różnego rodzaju, że się tak wyrażę "ułatwień" po raz kolejny oberwali po swoich czterech literach. Akcje tego typu w pewnym stopniu uprzyjemniają grę, oraz sprawiają, że jest dużo ciekawsza. Używasz MH, czy DH? Chcesz ryzykować to miłej zabawy, ale pamiętaj, jakie tego wystąpią prędzej czy później skutki. O kwestii moralnej używania tego typu programów w ogóle wspominał nie będę. Ludzie, którzy grają fair i tak nadal będą tak grać w sposób, jaki na prawdziwego gracza przystało…
   
The site and all its content are copyrighted to © 2000-2006 Battlenet.pl
All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stworzone przez JSK Internet.
Powered by WebAdministrator CMS (Content Management System)
Hosting : www.hostname.pl
Obecnie 2 użytkowników ogląda tą stronę.