Login :
Hasło :
zarejestruj się | przypomnij hasło

blizzard,battle.net
 » NOWOŚCI
 » ESL
 » GRACZE
 » BATTLE.NET
» TIPS
 » REIGN OF CHAOS
» FAQ
 » FROZEN THRONE
 » STRATEGIE
 » FTP
» FTP
 » PORTAL
 » DZIAŁY
 » HOSTING
» DOTA
 » SERWIS

7 użytkowników online
 » PARTNERZY


ESL: Electronic Sports League - The eSports Gaming Ważne wiadomości:

Turniej ras
31 lipca 2002 o 14:33 @
W dniach 16-17 Sierpnia odbędzie się turniej ras, do którego składy zostaną wybrane odpowiednio..
 • 5 Sierpnia godzina 18-20 Northrend kanal Humans - Humans players
 • 6 Sierpnia godzina 18-20 Northrend kanal Orcs - Orcs players
 • 7 Sierpnia godzina 18-20 Northrend kanal Undead - Undead players
 • 8 Sierpnia godzina 18-20 Northrend kanal NightElves - Elves players
Więcej informacji można zasięgnąć pisząc na mail y2kbug@wp.pl
Turniej MediaMarkt, Szczecin 27-28.07
31 lipca 2002 o 11:24 @
Z Turnieju w MediaMarkt, o którym informowaliśmy już jakiś czas temu wreszcie trafiły wyniki o redakcji. I oto tak przedstawiała się pierwsza piątka turnieju..
  1. Balt
  2. Soccubi
  3. Fertek
  4. Raptor
  5. Kranix

Notka od organizatorów:
  Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju w3 w Media Markcie!!! Przepraszam za wszystkie niedogodności, które wynikły bądź to ze złośliwości rzeczy martwych, bądź to z braku odpowiedniego doświadczenia z W3. Dla tych wszystkich, którzy tak namiętnie wypominaja niedociągnięcia organizacyjne, proponuję samemu zorganizować taki turniej i sprawdzić się w roli organizatora- zapewniam , że to proste!!! A co do udziału w turnieju "organizatora" - Raptora, to informuje, ze Raptor nie był żadnym organizatorem, tylko sędzią pomocniczym, na którego barki zsunąłem prawie wszystkie sprawy związane z bezbolesnym przebiegiem turnieju. Jeśli komuś nie pasowały warunki turnieju, nie musiał brać w nim udziału, bo przypomnę, ze udział w turnieju był nie dość, że dobrowolny, to jeszcze bezpłatny! Co do własnej myszki i klawiatury, to wydaje mi się, że jak ktoś jest świetnym graczem, to dobrze mu pójdzie na każzdym sprzęcie, wyjątku tu nie stanowią ani gracze komputerowi ani instrumentaliści!!!
Więcej informacji na naszym forum pod tym tematem
Cinematic Shot of the Week
30 lipca 2002 o 20:15 @
Blizard znów zmienił "tapetę" swojej stronki i znów w tle ujrzymy Warcrafta 3. Dokładnie rzecz biorąc jest to klatka uchwycona z filmu kończącego kampanię Orków.
Nowe tricki
30 lipca 2002 o 15:40 @
W działe z Trickami wylądowały kolejne dwa tricki..
Za pomoc podziękowania dla Apach'a oraz Fibaka(DUNE)
Projekt ROR!
30 lipca 2002 o 13:27 @
Ostatnio na stronie Warcraftiii.Net pojawiła się wiadomość o powstającym MOD'zie do naszego kochanego WarCrafta III. Fabuła tego "dodatku" ma być jak najbardziej zbliżona do fabuły kampani w grze. W MOD'zie zobaczymy nowe jednostki, 1 nową rasę !, nową kampanię, nowe umiejętności i czary oraz może nowe creepy i jednostki neutralne.

Póki co możemy już obejrzeć skromną część pracy twórców. Stworzyli oni już bowiem jedną jednostkę :) - kliknij tutaj. Ostrzegam jednak, że jednostka nie jest jeszcze w pełni wykończona.

Ja osobiście jestem otwarty na dodatkowe misje do WarCrafta, które nie muszą koniecznie pochodzić ze stajni Blizzard Entertainment. Ważne, żeby nie były wykonane bezmyślnie i aby posiadały wciągającą fabułę, a nie jakieś płytkie przesłanie.
Nowa tapeta
30 lipca 2002 o 13:30 @
W działe z tapetami wylądowała kolejna propozycja na nasz pulpit. Otóż tym razem jest to twarz orka z plakatu...Dostępne rozdzielczości..
Kolejne recenzje
30 lipca 2002 o 00:02 @
Oto kolejne serwisy postanowiły napisać obszerne recenzje o WarCraft III : Reign of Chaos :

 1. CNN Sci-Tech
 2. X Sages
 3. Gamers Pulse
 4. HomelandFed
 5. Game Over
 6. MGON
 7. Game Axis
 8. Firing Squad
I kolejny bug
29 lipca 2002 o 18:31 @
Kolejny bug.. na kanale pojawiło się moje odbicie lustrzane... Czyli Slash bez statystyk...

Wyjaśnienie Otóż ta sytuacja spowodowana jest założeniem konta o nazwie Siash, po czym uzytkownik zalogował się na SIash, pisząc duża litere "i"...
Nowe replaye
29 lipca 2002 o 16:46 @
W w dziale z replayami wylądowało kilka nowych powtórek z Top-Rangek ppl..
Nowy bug
29 lipca 2002 o 15:19 @
Tym razem bug, który znalazł Toadster związany ze statystykami. Otóż w głównym oknie po prawej stronie widnieje, że przegrał dwa razy czego nie ma w ladderze 1v1, 2v2 oraz 3v3... Dodatkowo suma wygranych jest o jeden mniejsza o całkowitej liczby wygranych
PVPonline.com
29 lipca 2002 o 15:01 @ ElemenT
Dzisiejszy odcinek jednego z najbardziej popularnych internetowych komiksów Player vs Player ,traktuje o Warcrafcie III. Zresztą zobaczcie sami www.pvponline.com
WarCraft III Bestseller
29 lipca 2002 o 10:38 @
Przez kilka ostanich tygodni WarCraft III jest najlepiej sprzedająca się grą na świecie ( mówimy o podstawowej wersji W III ponieważ wersja kolekcjonerksa nie zaszła aż tak wysoko ). Jest to kolejny sukces Blizzarda ponieważ W III zajmował już czołowe miejsce po jednym tygodniu od premiery ! Zbliża się sierpień a nowe dzieło Blizzarda nadal jest najlepiej sprzedającą się grą komputerową. A oto TOP 10 Bestsellerów :

 • 1) Warcraft III: Reign of Chaos (Vivendi)

 • 2) The Sims: Vacation (Electronic Arts)

 • 3) The Sims (Electronic Arts)

 • 4) Neverwinter Nights (Infogrames)

 • 5) Grand Theft Auto III (Rockstar)

 • 6) Medal of Honor (Electronic Arts)

 • 7) Zoo Tycoon (Microsoft)

 • 8) Backyard Baseball 2003 (Infogrames)

 • 9) StarCraft Battle Chest (Vivendi)

 • 10) Warcraft III: Reign of Chaos Collector's Edition (Vivendi)


 • Miejmy nadzieje że W III utrzyma się w rankingu TOP 10 jak najdłużej.
  Poradnik
  29 lipca 2002 o 10:33 @
  Serwis Gamespot opublikował obszerny poradnik strategiczny do WarCraft III : Reign of Chaos. W poradniku znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dotyczące gry. Jako bonus portal Gamespot zamieścił w nim także opis przejścia trybu Single Player. Zapraszam do lektury naprawde warto ;)
  Niszczenie mostów - sprostowanie
  29 lipca 2002 o 10:24 @
  Jak zapewne wiecie jakiś czasu temu zawzala dyskusja na temat niszczenie mostów w WarCraft III. Przegladając oficjalne forum "Marna Thunderhorna" natknąłem się na wypowiedz jednego z pracowników Blizzarda, który ogłosił, iż w najbliższym patchu bug związany z niszczeniem mostów zostanie usunięty. Dla wszystkich, którzy nie spotakli się z niszczeniem mostów wyjaśniam, że na niektórych mapach multiplayerowych takich jak np. Legends znajdowały się mosty, które można było niszczyć za pomocą jednostek oblezniczych np. Catapultami.
  Sztuczki, Tricki...
  29 lipca 2002 o 09:33 @
  Otworzyliśmy dział związany z różnymi sztuczkami i trickami w grze.. Na sam początek mamy dla Was dwa tricki Nocnych Elfów.. Zapraszamy do przesyłania rónych tego typu porad do redakcji z załączeniem 2-3 screenów
  Nowy Redaktor
  28 lipca 2002 o 23:03 @ ElemenT
  Witam wszystkich

  Z dniem dzisiejszym będę miał przyjemność pisać dla was o wydarzeniach na scenie Polskiej i światowej Warcraft'a III. Nie jestem zbyt dobry w pisaniu newsów powitalnych więc mam nadzieje, że tyle wystarczy :D
  Warcraft III Ladder Players!
  28 lipca 2002 o 21:25 @ Phoenix
  Na wstępie przepraszam, że ostatnio nic ode mnie nie możecie “usłyszeć”, powodem tego był mój wyjazd, dlatego też nie miałem możliwości brania czynnego udziału w pracy na BN PL. Teraz gdy już wróciłem postanowiłem się poprawić :P Niestety, a może i stety już we Wtorek znowu wyjeżdżam. Tym razem na Słowację, na co najmniej tydzień, dlatego też znowu nie „usłyszycie” niczego nowego ode mnie przez ten czas. OK. to tyle, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne.

  Informacja, którą chce przekazać poniżej na stronach Blizzarda pojawiła się już w dniu 23/07/2002, ale z takich a nie innych powodów ja o tym poinformować mogę dopiero teraz. Dotyczy to rozgrywek Ladderowych w WarCrafta III i związanych z nimi pytań, problemów czy wszystkiego co chodzi wam po głowie. I tak pracownicy Blizna uruchomili dwa nowe działy związane z tematem Laddera: Ladder Rulet oraz Ladder F.A.Q. Radzę zapoznać się z powyższymi informacjami informacjami nie zadawać często banalnych a nieraz bardzo denerwujących innych graczy pytań. Można w ten sposób napytać sobie wielu wrogów i nieprzychylnie patrzących na nas ludzi. To taka mała informacja dla tych „nowych”, dlatego mam nadzieję, że nikt się nie obraził...
  Funny replays
  28 lipca 2002 o 10:59 @
  W dziale z powtórkami z gry wylądowały cztery dość nietypowe replaye...
  • Militia power
    Rep, gdzie Human buduje samych Peasants oraz Palladyna oraz mass Town Hall


  • Trees Rush
    Rush drzewami : Ancient of War + Treants


  • Kodo Beast power
    Mass Kodo zjadają Riflemans + Knights


  • Niszczenie mostów
    Do zniszczenia mostu nalezy miec jednostki obleznicze (Katapulta, Kanonierzy), nalezy wydac im polecenie "Zaatakuj miejsce" i wskazac most. Jeden Kanonier musi uderzyc w most ok 90 razy, wiec żeby szybko zniszczyć most nalezy mieć więcej niz jedną jednostkę. Jednostki które wpadną do wody nie mogą się poruszać. Replay ukazuje zniszczenie mostu przez 10 Katapult, które oddały 40-50 strzałów.

    PS nie wiem czy tak jest ale rozne mosty maja rozna wytrzymalosc, nie sprawdzalem tego, bo 10 Wagonów Mięsa oddało ok 100 strzałów (Stromguarde), a Katapulty ok 50 (Legends).

  Za informacje o niszczeniu mostów oraz replayu dziękujemy Apach'owi
  Art of WarCraft
  28 lipca 2002 o 10:18 @
  Pod taką właśnie nazwą znalazła się nowa propozycja Blizzarda związku z ukazaniem sie WarCraft3. Otóż co tam znajdziemy ? Przede wszystkim sporą ilość niepublikowanych jak dotąd artworków, textów jak również część nie wykorzystanych w grze rzeczy... Książka jezeli można to tak nazwać kosztuje 24.95 USD. Do zamówienia oczywiście w Blizzard Market
  Nowe mapy
  27 lipca 2002 o 11:41 @
  Do działu z mapami dodałem dwie nowe mapy UMS. Pierwsza z nich Soccer Maddness polegająca na gre w piłke nożna poprzez przejmowanie Wispa, druga z koleji to Marines Maddness, ktra to z koleji polega na zabiciu jak największej liczby Marines'ów przeciwnika.. Have fun ;-)

  Soccer MaddnesTeren : Lordaeron Summer
  Rozmiar : duża
  Graczy : 4-10

  Download!

  Więcej informacji..


  Soccer Maddnes
  Teren : Cityscape
  Rozmiar : mała
  Graczy : 2-12

  Download!

  Więcej informacji..
  Nowa tapeta
  27 lipca 2002 o 08:39 @
  Taką oto tapete na pulpit możecie dzisiaj od nas pobrac, jest ona w rozdzielczości 1600x1200 wykonana z połączenia kilku różnych tapet Blizzarda..
  Battlenet PL Off-Line
  26 lipca 2002 o 14:49 @
  Po czterech dniach nieobecności vortal Battlenet PL powraca. Powodem bycia Off-Line były problemy z łączem. Za utrudnienia przepraszamy...
  Redakcja Battlenet PL
  Turniej w Szczecinie
  22 lipca 2002 o 22:34 @ Phoenix
  Reptor poprosił mnie o zamieszczenie takiego oto tekstu:
   Zapraszam wszystkich na dwu-dniowy (w ten weekend) turniej Warcraft'a 3 w MediaMarkt przy ulicy Mieszka I 73 w Szczecinie.

   Wstęp na turniej jest darmowy, dlatego wszystkich zachęcam do wzięcia w nim udziału i spróbowania swoich sił. Zapisywać się można już w MediaMarkcie lub bezpośrednio przed turniejem.

   Nagrody będą wartościowe i na pewno nie ograniczą się tylko do kopii Warcraft'a 3 PL. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów ze względu na zwiększającą się ilość sponsorów, a tym samym puli nagród.

   Startujemy w Sobotę o 12:00.

   Gwarantujemy dobrą zabawę i w milej atmosferze oraz wśród wielu miłośników wspaniałej gry, jaką jest Warcraft 3.

   Jeżeli macie jakieś pytania proszę kierować je do mnie na maila.
  Nic dodać nic ująć. Jest to drugi już News na temat tego zdarzenia, ale to tylko i wyłącznie po to, aby każdy, który ma taką możliwość wziął udział w turnieju. Niech wygra najlepszy... Życzę powodzenia Wszystkim biorącym udział w rozgrywkach. Jeśli chcecie poznać więcej informacji zapraszam tutaj.
  Update FAQ!
  21 lipca 2002 o 08:04 @
  Do naszego FAQ dodałem trzy nowe poddziały dotyczące najczęstszych pytań padających na Forum: MPQ, Battle.net, War3 Expansion, Wersja polska gry
  Recenzje, Recenzje, Recenzje...
  20 lipca 2002 o 22:42 @ Phoenix
  Kolejne już trzecie zestawienie Recek WarCrafta III: Reign of Chaos: Miłego czytania, oraz grania na BN. Niech wygrywają lepsi...
  Of Orcs and millionaires
  20 lipca 2002 o 22:33 @ Phoenix
  Serwis CNNMoney przeprowadził wywiad z Billem Roperem, osobą, która jest powszechnie znana w środowisku gier Blizzarda. I chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać jak ważną rolę Pan Roper odgrywa w Blizzardzie, prawda? :) Wywiad przeprowadzony został przez Chrisa Morrisa a sam wywiad nosi tytuł Of Orcs and millionaires. W artykule znajdziemy wątki odnoszące się do WarCrafta III, World of WarCraft czy Diablo II, lub nawet StarCrafta. Trochę informacji z branży, jeśli się tak można wyrazić marketingowej oraz wiele, wiele więcej informacji...
  Tips & Tricks
  20 lipca 2002 o 22:20 @ Phoenix
  Lub, jak kto woli Cheat Kody, które Blizzard opublikował na łamach swojego serwisu dotyczącego gry WarCraft III: Reign of Chaos. Nie mam zamiaru komentować czy dyskutować nad słusznością tego zdarzenia, ale może Blizzard po prostu chciał ułatwić części graczy ukończenie Kampanii SinglePlayer. Czy też beznerwowo zwyciężyć w Scenariuszach. Kody do gry znajdziecie tutaj. Chyba nie muszę jednak nikomu mówić, iż nie działają one na BN, ale to chyba powinni wiedzieć wszyscy :)
  Windows Themes!
  19 lipca 2002 o 20:51 @
  Na naszym ftpie wylądowały cztery nowe Themsy do Windowsa. Rozmar każdego z nich nie przekracza 650 Kb.. Więc warto ściągnąć chociażby na przetestowanie...
  Kolejny turniej WarCraft3
  19 lipca 2002 o 19:56 @
  Klan PLC organizuje swój pierwszy turniej WarCraft3: Reign of Chaos. Zasady rozgrywki będą polegały najprawdopodobniej na grze każdy z każym, przez co zostanie rozłożony na kilka dni..
  Oceny w gazetach
  19 lipca 2002 o 18:20 @
  Ponieważ ostatnio postanowiłem wybrać się na krótkie "wczasy" do rodziny, postarałem się o zajęcie podczas podróży i zakupiłem 3 gazety z zapowiedziami WarCraft'a III. Oto ocenyc jakie zostały wystawione w nich tej oto grze:

   CD-ACTION - Ocena 8/10
   CLICK - Ocena 6/6
   ACTION PLUS - Ocena 4,5/5
  Noga Wirta ?
  19 lipca 2002 o 11:47 @
  Mieliśmy już Zerglinga, Hydraliska oraz Marines. Przeglądając plik MPQ można znaleść wiele interesujących rzeczy, czesto nie dołączonych do gry, które zostały najprawdopodobniej wycofane z rozgrywki. I oto mamy dwa przedmioty Bohaterów - dwie Nogi Wirta


  MOD PL
  18 lipca 2002 o 22:04 @
  Dziś na podserwisie o WarCraft na stronie CD Projekt pojawiła się łatka do polskiej wersji WarCraft'a III: Reign of Chaos. Jej celem było poprawienie kilku nieznaczynych pomyłek przy lokalizacji gry. Moda możecie pobrać z FTP CD Projektu.

  Kliknij TUTAJ - BATTLENET.PL.

  Kliknij TUTAJ - CD PROJEKT.


  Oto lista zmian jakie wprowadza "Mod" po zainstalowaniu:
  - Shaman (orki) - zmienione odnosniki do plików dźwiekowych - rezultatem jest odzywanie sie tej jednostki po kliknięciu
  - Furion Stormage - jak wyżej
  - Bies Podziemi (nieumarli) - 25% głośniej
  - oraz pare drobnych niedociągnięć.


  Blizzard ani CD Projekt nie udziela pomocy technicznej do moda
  Nieumarli i Nocne Elfy
  18 lipca 2002 o 21:51 @ Phoenix
  Czy nie uważacie, że czasami warto jest oderwać się od grania na BN i ucieszyć swoje oczy czymś innym niż tylko scenami walki naszych oddziałów czy to pokonujących wroga czy uginających się pod siłą ich potęgi? Moim skromnym zdaniem czasami takie chwile powinny występować i właśnie na tą okazję Blizzard postanowił przygotować nam Graczom coś, co powinno poprawić wygląd naszego „szarego” i niezbyt interesującego pulpitu. A są to jak sama nazwa Newsa wskazuje Tapety wymienionych Ras. Stanowią one ponadto tło, które ujrzeć możemy rozpoczynając Kampanię Nieumarłych i Nocnych Elfów. A tak oto przedstawia się to w całej okazałości:

  640x480[24 bity][8 bitów]
  800x600[24 bity][8 bitów]
  1024x768[24 bity][8 bitów]
  640x480[24 bity][8 bitów]
  800x600[24 bity][8 bitów]
  1024x768[24 bity][8 bitów]
  Recenzje WarCrafta III
  18 lipca 2002 o 21:35 @ Phoenix
  Kolejne zestawienie obrazujące jak wiele recenzji dotyczących gry WarCraft III: Reign of Chaos pojawiło się na sieci: Cześć z recek zapewne już zamieściłem w poprzednim zestawieniu, jednakże chcąc dopełnić listę artykułów odnoszących się W3 musiałem wkalkulować i te poprzednie. Miłego czytania i porównywania wszystkich opinii, które znalazły się w powyższych tekstach. Do zobaczenia na BN. :)
  Legato vs. Ghostridah!
  16 lipca 2002 o 17:06 @
  W dziale z powtórkami wylądowały kolejne dwa replaye z Swowmatcha Legato vs Ghostridah.

  Legato to graczy, który aktualnie prowadzi na obydwu krainach US, Ghostridah z koleji zajmuje #3 miejsce na USEast
  Turniej 1v1 NW
  16 lipca 2002 o 00:58 @
  Przedwczorajszy turniej 1v1 Netwars wygrał Baneboss pokonując Rcy w finale wynikiem 2:0 Trzecie miejsce zajął Soth. Rozpiska turniejowa jest dostępna tutaj
  AMD PG Challange Summer 2K2
  16 lipca 2002 o 00:50 @
  Przedwczoraj zakończyło się AMD PG Challange Summer 2K2. Oprócz StarCrafta oraz Quake3 nie zabrakło także WarCraft3, gdzie turniej wygrał nasz stały forumowicz Terrorek. Całą rozpiske turnieju w systemie Double Elimination dostępna jest tutaj. Gratulujemy..
  Własne modele w W3
  14 lipca 2002 o 18:58 @
  Na forum Blizzarda Brent Wood napisał jak importować własne modele do map W3.
  Showmatch AIucard vs LeoLaporte!
  14 lipca 2002 o 05:49 @
  Poniżej replaye do śćiągnięcia z ShopwMatcha pomiędzy LeoLaporte, a Alucard
  Wywiad z AIucard!
  14 lipca 2002 o 00:47 @
  Na rosyjskiej stronie http://www.progamer.ru/ pojawił sie wywiad z aktualnie najlepszym graczem Random na świecie... a mianowicie z AIucard. Chetnych zapraszam pod ten link
  Netwars rozszerza działalność
  12 lipca 2002 o 12:41 @ ElemenT
  Chciałbym poinformować, że NetWars oficjalnie rozszerzył działalność na grę Warcraft 3.

  Zadanie, które stawiamy przed NetWars dotyczącym Warcraft 3 jest podobne jak w grze Starcraft. Będziemy organizować różne rozgrywki turniejowe, ligi, konkursy itp. Każdy kto lubi rywalizować, znajdzie tutaj coś dla siebie. Będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w grze z innymi graczami WARCRAFT 3.

  Już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 organizujemy turniej 1v1 Warcraft 3. Jest on przeznaczony dla graczy którzy mają już pewne doświadczenie z tą grą i potrafią to udowodnić swoimi wynikami w Ladder Battle.net. Zapisać do turnieju mogą się wyłącznie gracze posiadający w nim conajmniej 7 lvl.

  W turnieju dla dwóch pierwszych miejsc przewidziane są nagrody w postaci gier komputerowych. Sponsorem ich jest pismo Świat Gier Komputerowych.

  Obecny wygląd strony jest tymczasowy i całość NetWars zmieni swoje oblicze z końcem lipca. Więcej szczegółów na www.netwars.pl lub www.netwars.pl/wc3
  PlanetWarcraft
  12 lipca 2002 o 12:34 @
  Dzisiejszego dnia oficjalnie ruszyła strona PlanetWarcraft. Znajdziemy tam wiele ciekawych informacji na temat Wacrafta oraz nadchodzącego (chociaż jeszcze bardzo daleko do premiery) World Of Warcraft. Serwis ten jest pod opieką GameSpy (tak samo jak PlanetDiablo). Z czasem pewnie pojawi się więcej strategii i plików do ściągnięcia (mapy, mody itp.)
  Recenzje WarCrafta III: Reign of Chaos
  11 lipca 2002 o 21:20 @ Phoenix
  Chyba nikogo nie zdziwi fakt ogromnej popularności nowego „Dziecka” ze stajni Blizzarda jakim jest WarCraft III. Dlatego też wychodząc wszystkim graczom naprzeciw Blizzard przygotował zestawienie recenzji swojego nowego produktu, tak aby każdy z nas miał do nich lepszy i bardziej wygodny dostęp. A oto i zestawienie: W pełni zdaję sobie sprawę, że o części z powyższych artykułów już informowaliśmy, jednak dzisiejszego dnia chciałbym zebrać to w jedną spójną całość. Co jak mi się wydaje powinno Wam ułatwić odnalezienie powyższych recenzji w sieci. Nie zatrzymując Was już więcej zapraszam do czytania...
  Nowy patch
  11 lipca 2002 o 12:33 @
  Dziś podczas łączenia się z Battle.net dostaniemy nową łatkę 1.01b, która naprawia bug z przegraną kiedy zostajesz usunięty z gry.
  Nowy patch na dniach!
  11 lipca 2002 o 03:55 @
  Jak poinformował Marn Thunderhorn problemy wynikające z wyrzucaniem jednego z graczy podczas gier co w konsekwencji jest przyznaniem mu porażki powinien poprawić patch 1.02. Blizzard nie poinformował na temat jakoby miał wprowadzać jakiekolwiek zmiany, jednak póki co pozostaje nam poczekać te kilka dni...
  Wersja angielska W3
  10 lipca 2002 o 19:12 @ ElemenT
  Jeśli ominęła Cię możliwość kupna angielskiej wersji WarCraft III to mamy dobrą nowinę. Otóż uruchomione zostały ponownie zapisy na ten tytuł! Dla przypomnienia, gra dostępna jest za 159 zł, w które wliczonajest już przesyłka kurierska. Co więcej wysyłka odbędzie się już po najbliższym weekendzie. Wszystkim zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż w tej wyjątkowej promocji dostępnych jest jedynie ostatnie 45 pudełek z grą! Zamówienie można składać tutaj.
  Dwie znane mapy
  09 lipca 2002 o 14:00 @ ElemenT
  Dzisiaj dodałem do działu mapy dwie dosyć znane wszystkim graczom mapy (szczególnie tym, którzy grali w StarCrafta po sieci). Obydwie to przeróbki Big Game Hunters. Oto i one:
     
     
     
  Kolejna aukcja
  09 lipca 2002 o 11:18 @
  Na stronie wirtualny.com pojawiła się kolejna aukcja poświęcona Warcraftowi 3. Tym razem możemy wylicytować:
   Pakiet gadżetów Warcraftowych dla prawdziwego kolekcjonera! W skład pakietu wchodzi: wobler (czyli obrazek który można przyklejć np do monitora); mouspad z logiemi i postacią Thralla; książka Warcraft Lords of the Clans (w wersji angielskiej); Widescreen Cinematic Trailer DVD (zestaw trailerów do Warcrafta 3).
  Aukcja trwa do 22 lipca. Gdybym miał dvd sam bym w niej wziął udział :P
  Dział mapy otwarty
  09 lipca 2002 o 11:07 @ ElemenT
  Dzisiaj oficjalnie otwieramy dział Mapy. W dziale tym znajdować się będą mapy oficjalne (czyli te stworzone przez Blizzarda) jak i mapy Wasze czyli graczy. Każdą mapę można ocenić i skomentować. Dodatkowym plusem tego działu jest powiązanie z działem Replaye, gdzie podczas dodawania powtórki wybieramy mapę z działu mapy. Zapraszam do działu ! Mam nadzieję, iż w Polsce znajdą się twórcy map :)
  Turniej Warcraft 3
  08 lipca 2002 o 23:54 @
  Otrzymałem dzisiaj taki oto ciekawy list od Adamsky'ego:
   Turniej zaplanowany jest na sobote 27 (eliminacje) i niedziele 28 lipca (finał). Całość zaczyna się od godziny 12 w południe i trwa do około 18-19.00. System rozgrywek jest typowo pucharowy (dzielimy graczy na grupy czteroosobowe i dwóch najlepszych z grupy przechodzi dalej). Adres : Szczecin, ul. Mieszka I 73, Szczecin (dojazd darmobusem lub autobusy 61 i 81 spod Medicusa w centrum miasta). Jeszcze nic nie wiem o nagrodach, ale warto się dowiedzieć o to pod numerem tel. 0-(prefix)-91/ 4814222.
  Ci, któzy mieszkają w Szczecienie lub w okolicach powinni się tym turniejem zainteresować. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie turnieju to piszcie na adres Adamsky'ego
  UPDATE: Mam skleroze. Wszystko ładnie napisałem ale zapomniałem o jednym. Turniej organizuje Media Markt w Szczecinie.
  WarCraftomania na Gry.WP.pl
  07 lipca 2002 o 12:52 @
  Oto fragment strony na WP.pl (kliknij na więcej informacji, aby się dowiedzieć o szczegółach):
   To szaleństwo, któremu oddasz się bez reszty przez najbliższe 20 dni (od poniedziałku) swojego życia. Zapewne spytasz, cóż takiego szczególnego jest w Warcraftomanii. My odpowiemy tylko: potężny przywódca Orków, mierzący 185 cm, 30 wspaniałych, mniejszych figurek oraz 100 doskonałych gier Warcraft 3. Te liczby mówią same za siebie. Czujesz już przypływ szaleństwa? Manii wygrywania, grania, zwyciężania - Warcraftomanii? Co zrobić, by wygrać jedną z wielu nagród? Otóż cała zabawa został podzielona na dwa poziomy. Jeżeli czujesz się hardcore'owym graczem z krwi i kości, spróbuj walczyć o główną nagrodę (od poniedziałku) - potężnego, realnego, jedynego w swoim rodzaju Orka. Jeżeli zaś uważasz, że jesteś tylko młodym, niezbyt doświadczonym graczem - weź udział w Mini-Konkursie (Quizie), w którym do wygrania czeka "ciężarówka" nagród. Przed Tobą jeszcze tylko kilka porad i wskazówek. Wszak nie chcemy Cię zatrzymywać w pędzie do... Warcraftomanii!
  Dział powtórek
  07 lipca 2002 o 12:09 @ ElemenT
  Nasz dział z powtórkami rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Dodaliśmy dzisiaj możliwość oceny dodawanych przez was graczy powtórek. Jeżeli jakaś powtórka będzie miała słabe noty będziemy ją po prostu usuwali, dzięki czemu zgromadzimy same najlepsze powtórki, z których będzie można się czegoś nauczyć.
  Jak ściągniesz i zobaczysz - oceń... nie zapominajcie o tym.

  UPDATE: Można już dodawać powtórki z gier 2vs2.
  Znalazłeś buga w War3 PL ?
  06 lipca 2002 o 23:43 @
  Jeśli tak, to napisz jaki to błąd lub co jest w polskiej wersji źle zrobione (brak odgłosu jednostki, za cicho nagrany głos jakiegoś unit'a etc.). O wszystkim możecie napisać na naszym forum TUTAJ. Wasze uwagi zostaną na pewno przeczytane przez przedstawicieli firmy CD Projekt i prawdopodobnie wypuszczą oni niedługo jakąś łatkę do PL wersji.
  "Figurka" Thralla....
  06 lipca 2002 o 22:08 @
  Sam w to nie wierzę. Zajrzałem przed chwiląna stronę wirtualny.com i myślałem że coś mi na oczy "padło" :D. Otóż w aukcji zorganizowanej przez sklep w której licytowana jest postać Orka wysokości 180 cm osiągnęła cenę na obecną chwilę (22:10 06.07.2002)....1400 złotych !!! A dodam, iż do końca aukcji pozostało jeszcze 15 dni. Nie chcę myśleć do jakiej liczb może dojść cena za tą wspaniałą figurę Thralla. Jak ktoś z Was ma na zbyciu 1500 złotych to zachęcam do licytacji :D Postawicie coś takiego w pokoju przy drzwiach i mama nie wejdzie Wam do środka gdy będziecie się uczyli z koleżanką "biologii" :D
  Filmiki w WarCrafcie III
  05 lipca 2002 o 22:32 @ Phoenix
  Jak powszechnie wiadomo WarCraft III: Reign of Chaos™ miał oficjalną premierę na świecie w dniu wczorajszym. Jednak jak wiadomo gra na sieci niestety pojawiła się znacznie wcześniej niż miała miejsce oficjalna premiera, i chyba nie ma, co ukrywać, że większość z Was już widziała możliwości i piękno gry. Jak wiadomo w grze występują liczne przerywniki filmowe zwane popularnie Cinematic. Już dzisiaj znaleźli się ludzie, którzy postanowili ułatwić sobie sprawę z ich oglądaniem. A dzięki naszemu Moderatorowi Damadorowi możemy i my ten sposób znać.

  Clipy te są w formacie DivX’a a dźwięk zapisany w postaci pliku MP3, więc teoretycznie nie powinno być żadnego problemu z ich otworzeniem, jednak jest zawsze jakieś, ale. Tak też jest i w tym przypadku, ale to za chwilę. Filmiki te znaleźć można w katalogu Filmów na CD z WarCraftem. Mają one rozszerzenie .mpq, ale to tylko atrapa, tak naprawdę są to pliki typu AVI. Jedyny problem w tym, iż Blizzard zmienił jedną rzecz w kodzie pliku. Zmieniony został oryginalny ID dekodera na Blizzardowsie „BLZO”.

  Oto sposób jak to „naprawić”:
  Każdy z plików należy wyedytować za pomocą edytora hexalnego [HexWorkshop, ewentualnie edytor hexalny, który znajduje się w Windows Commanderze] i zmienić cztery litery „BLZO” na „DX50” oraz zapisać plik z rozszerzeniem .AVI. I to by było wszystko. Działa to zarówno z DivX’em w wersji 4.0 czy obecną wersją 5.02

  Miłego oglądania po otrzymaniu swojej kopii WarCrafta. - Większość z Was już ja powinna mieć - Mi przyszła gdzieś przed południem.
  Screeny z polskiej wersji W3
  05 lipca 2002 o 13:04 @ ElemenT
  Na oficjalnej polskiej stronie o WarCraftcie III - Azeroth pojawiło sie aż 83 screenów z polskiej wersji WarCrafta III. Zapraszam tutaj.
  Kolejna recenzja
  05 lipca 2002 o 01:53 @
  Tym razem to serwis www.telefragged.com postanowił zrecenzować WarCraft'a III. Ta wspaniała gra otrzymała notę 91%:
  • Technology - 90%
  • Interface - 95%
  • Graphics - 92%
  Recenzję możecie przeczytać tutaj.
  Thrall już na aukcji
  05 lipca 2002 o 01:44 @
  Na aukcji Wirtualnego Świata znalazła się już 185 cm figurka orczego przywódcy Hordy - Thralla. Licytacja będzie trwała do 21 lipca. Maniaków WarCrafta III zapraszam na aukcję. Tej figurki nigdzie indziej nie dostaniesz !!!
  Informacja o replay'ach
  04 lipca 2002 o 12:46 @
  Powtórki z gier jakie były nagrywane podczas wersji 1.00 tej którą została skrakowana przez Razor1911 nie działają pod nowym patchem 1.01. Informacja ta jest potwierdozna przez naszego moderatora Forum - Damadora

  UPDATE: - dział jako, żę spora ilość osób dostała już gre od Wirtualnego z replayami uważam za otwarty. Możecie już wrzucać powtórki z Waszych gier na Battle.net® pod tym adresem
  Dobra wiadomość z CDP !
  04 lipca 2002 o 11:01 @
  Wszyscy gracze, którzy zamówili Ang. wersje WarCrafta III : Reign of Chaos za pośrednictwem CDP powinny mieć powód do radości. Oto przykładowy mail od CDP który otrzymałem kilka godzin temu :
   Dziękujemy za zamówienie gry Warcraft 3 w wersji angielskiej w firmie CD Projekt. Chcemy na bieżąco informować Państwa o sytuacji związanej z Państwa zamówieniem.

   W dniu dzisiejszym udało nam się potwierdzić termin odbioru zamówionych egzemplarzy z niemieckich magazynów firmy Vivendi. Niestety mimo naszych nalegań termin ten został wyznaczony na dopiero na dzień 4 lipca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przy tak późnym terminie odbioru gry nie uda nam się zrealizować wysyłki gier do Państwa w obiecanym terminie 5 lipca. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby transport i oclenie było liczone nawet nie w poszczególnych dniach, lecz wręcz w godzinach.

   Zdajemy sobie sprawę, że niezbyt korzystny obrót sprawy może skłonić Państwa do rezygnacji z zamówienia. Można tego dokonać wysyłając email na adres kontakt@cdprojekt.com, podając w nim imię i nazwisko, na jakie zostało złożone zamówienie.

   Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby opóźnienie było jak najmniejsze. W ramach przeprosin do paczek zostanie dołączona gra Warcraft 2: Battle.Net Editon.

   Jeszcze raz przepraszamy i zobowiązujemy się do regularnego informowania o postępach w realizacji Państwa zamówienia.

   Zespół,
   www.cdprojekt.info
  Mimo iż gra być może nie zostanie dostarczona w wyznaczonym terminie to i dak możemy się cieszyć z chociaż jednego dodatku do wspaniałej gry jaką jest WarCraft III : Reign of Chaos.
  Premiera WarCrafta III w USA!!!
  04 lipca 2002 o 04:08 @ Phoenix
  W nocy z 2 na 3 Lipca 2002 roku miała miejsce oficjalna premiera jakże długo oczekiwanej gry, jaką jest niewątpliwie WarCraft III: Reign of Chaos™. Dzięki informacjom, które pochodzą z serwisu GameSpyDaily mam możliwość przedstawienia Wam drodzy gracze atmosfery i całej sytuacji w dniu oficjalnej premiery gry. Odbyła się ona w Orange County, oraz w San Jose. Na obu znalazła się grupa pracowników Blizzarda ubranych w koszulki firmowe wraz z logiem gry. Celem ich obecności było m.in. podpisywanie wszelakich gadżetów związanych z tytułem, który właśnie trafiał na półki sklepowe. Podpisy składali oni poczynając od plakatów, a na koszulkach kończąc. Zresztą już sama ich obecność dodawała wiele efektowności dla całej imprezy.

  Nawet Prezydent Blizzarda Mike Morhaime pojawił się na „imprezie”. W czasie dwu godzinnej sprzedaży pojawiło się od 400 do 500 fanów gry, którzy niejednokrotnie kupowali po 2 lub nawet 3 kopie produktu. Niektórzy, bo zdarzali się i tacy kupowali 4 kopie aby zostać posiadaczami czterech różnych pudełek od Ludzi zaczynając, a na Nocnych Elfach kończąc. Szerokim zainteresowaniem cieszyła się również Edycja Kolekcjonerska gry oraz Figurki, które przedstawiały postacie pochodzące z III części Sagi WarCrafta. Wielu z graczy przyznało, że byli fanami StarCrafta i czynnie udzielali się podczas testów Bety WarCrafta.

  Jeden z testerów Josh Young wypowiedział takie oto słowa: „Graliśmy w Betę non-stop, a kiedy Blizzard wyłączył serwery, na których odbywały się rozgrywki nie wiedzieliśmy co ze sobą począć.” Brat Josha wyszedł z imprezy chyba z najbardziej wartościowym przedmiotem: Unikatowym T-Shirtem z napisem: „I [Serce] WarCraft”, który to został podpisany przez wszystkich pracowników Blizzarda znajdujących się na premierze.

  Podsumowując WarCraft III: Reign of Chaos zrobił w Stanach prawdziwą furorę. Produkt sprzedawał się i znikał z półek jak przysłowiowe „Ciepłe bułeczki”. Postanowiłem również ukazać Wam w postaci zdjęć przebieg imprezy, które znajdziecie zarówno pod spodem jak i obok Newsa.

  Informacje związane z Premierą WarCrafta III: Reign of Chaos pochodzą z Serwisu GameSpyDaily, któremu chciałbym podziękować, za to, że byli na premierze i zdali doskonałe sprawozdanie z całego zdarzenia.


  [#7] [#8] [#9] [#10] [#11] [#12] [#13]
  Ikony Battle.net - update
  04 lipca 2002 o 01:56 @
  Przeprowadziłem updaate podstrony poświęconej ikonom ukazującym się obok nicka na kanale Battle.net® oraz animowanych w profilu zawodnika. Zapraszam do zaznajomienia sie z jej zawartościa
  Nocna premiera
  03 lipca 2002 o 18:29 @ ElemenT
  Poniżej znajduje się już ostateczna lista Empików, w których będzie można zakupić WarCrafta III w noc premierową (dokładniej rzecz ujmując sprzedaż rozpocznie się około 0:00 z 4 na 5 lipca).
  • Empik Lublin
  • Empik Lublin 3
  • Empik Wrocław 1
  • Empik Wrocław Megastore
  • Empik Gdańsk Megastore
  • Empik Bydgoszcz
  • Empik Warszawa Nowy Świat
  • Empik Poznań Megastore
  Jak zapowiada Empik, pierwsi szczęśliwi posiadacze WarCrafta III będą obdarowywani atrakcyjnymi gadżetami.

  UPDATE: Premiera odbędzie się również w Empiku Megastore w Krakowie (Informacje są potwierdzone przez pracowników)
  WarCraft III i pierwszy zakup...
  03 lipca 2002 o 16:07 @ Phoenix
  Interesuje Was, gdzie można było zakupić pierwsze legalne kopie gry WarCraft III: Reign of Chaos? Tak, to zapraszam do czytania dalej. Sklep Wall-mart znajdujący się w stanie Minnesota w USA sprzedawał grę już od wczoraj to jest 2 Lipca. Jednak już nawet dnia 1 Lipca z odrobiną szczęścia można było otrzymać grę. Nie była to jednak edycja kolekcjonerska... Interesująca sprawa, gracze z Minnesoty już cieszą się graniem w oryginała na BN...
  Jeszcze więcej Recenzji...
  03 lipca 2002 o 15:55 @ Phoenix
  Kolejna poracja Recek WarCrafta III: Reign of Chaos. Tym razem takowe znalazły się na dwóch serwisach. Pierwszą znaleźć można na serwisie ActionTrip, a dokładniej tutaj. Gra otrzymała notę w wysokości 95%. Jedyną wadą, jaką znalazł recenzent jest to, że gra mogła by posiadać inne pudełko, gdyż obecne nie pasuje do jego pułki :P. Kolejna z Recenzji ukazała się na serwisie Gamer's Hell. Gra otrzymała notę w wysokości 85%. Powód tego jest taki, iż autor uznał grę za zbyt mało innowacyjną – cokolwiek w przypadku WarCrafta miało by to znaczyć... :D Chętnych zapraszam do czytania, innych do czekania na swoją kopię WarCrafta...
  Battle.net przygotowuje się do WarCrafta III
  03 lipca 2002 o 15:33 @ Phoenix
  WarCraft już dzisiaj oficjalnie pojawił się w sklepach. Jak wiadomo Ladder działa już od pewnego czasu. Teraz przyszła kolej na następne zmiany na Battle.net. I tak oto od wczoraj działają: Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia wyżej wymienionych sekcji na łamach Forums.battle.net
  Mapy & Mody
  03 lipca 2002 o 14:53 @
  Portal WarCraftIII.net uruchomił nowy podserwis poświecony mapom i modom (czyli tzw. UMS). Już dzisiaj na tej stronce możemy znaleźć wszystkie mapy znajdujące się w pełnej wersji WarCrafta. Każda mapa posiada krótki opis oraz screen. Według mnie serwis prezentuje bardzo wysoki poziom, a zainteresowanych zapraszam tutaj.
  Patch 1.01 do pobrania!
  03 lipca 2002 o 14:34 @
  Można już pobrać nowy patch WarCraft3: 1.01 z naszego ftpa. Całość zajmuje 1.71 MB Ludziom, którzy posiadają piracka wersje gry (Razor1911) odradzam ściąganie patcha - nie działa..

  Zapraszamy do komentarzy na Forum pod tym tematem
  Screeny z Single Playera!
  03 lipca 2002 o 02:13 @
  Serwis GameSpy opublikował screeny z wraz z recenzją Single Playera. Całą recenzje możecie pezeczytać tutaj w języku angielskim. Poniżej znajdują się screeny z tej właśnie recenzji..

  Battle.net juz działa!
  02 lipca 2002 o 23:36 @
  Dosłownie przed godziną ruszyły trzy spośród czterech gatewayi Blizzarda, nie dość, że można już rozegrać gre ladderową to wyniki są na bierząco do wglądu poprzez statystyki na WWW. Europejska kraina Northrend nie została jeszcze uruchomiona, a przynajmniej wyniki nie są jeszcze dostępne poprzez WWW
  Patch 1.01 !
  02 lipca 2002 o 22:41 @
  Tuż przed premierą na serwerach Blizzard zainstalował już patcha oznacoznego numerkiem 1.01. Czyli zaraz po próbie połączenie się z Battle.net ukaże Wam się okienko dialogowe ze ściągającym się patchem. Oto zmiany, które Blizzard wprowadził w stosunku do patcha 1.34 Beta
  • Ludzie: Mortar Team (Hit Points zredukowane z 380 do 360)
  • Orki: Catapult (Hit Points zredukowane z 500 do 425)
  • Undead: Meat Wagon (Hit Points zredukowane z 450 do 380)
  • Nocne Elfy: Ballista (Hit Points zredukowane z 450 do 380)
  • Nocne Elfy: Druid of the Claw Master Training (Zmniejszona cena z 250/100 do 150/50, zmniejszony czas upgradu z 75 sek. do 45 sek.)
  • Nocne Elfy: Priestess of the Moon (Starfall obrażenia zmiejszone z 75 do 50 na spadający promień, czas trwania zwiększony z 30 sek. to 45 sek, atak VS budynki zmniejszony do 35%)
  • Nocne Elfy: Treant (Obrażenia zmiejszone z 17 do 16)
  • Nocne Elfy: Ancient Protector zwiększone obrażenia z 43-65 do 52-64 (58 średnie) (Ancient Protector zakopane w ziemi)
  • Goblin Sappers: Nie można już ich zabrać do Goblin Zeppelins
  • Orki: Shaman (Bloodlust atak zmniejszony z 50% do 40%)
  • Nocne Elfy: Keeper of the Grove (Force of Nature: zwięksozny czas potrzebny do ponownego rzucenia czaru z 20 do 30 sekund)
  • Nocne Elfy: NocneElfy: Demon Hunter (Mana Burn zwiększony zasięg z 25 do 30)
  • Nocne Elfy: Moon Wells dają teraz 50% many oraz 200% życia
  • Nocne Elfy: Nature's Blessing możliwe jest upgrade już w Tree of Ages
  • Nocne Elfy: Priestess of the Moon (Starfall zredukowany damage vs budynki do 35%)
  Zapraszamy do komentarzy pod tym topicem

  Do zobaczenia na Battle.net®!
  Update działów
  02 lipca 2002 o 19:46 @
  Dwa działy poświęcone bohaterom wreszcie doczekały się updatu. Każda umiejętność bohatera została opisana wraz ze wskazówkami oraaz dołączynomi screenami. Polskie odpowiedniki czarów i umiejętności pojawią się jeżeli tylko redakcja będzie miała dostęp do polskiej kopii gry... Ludzie oraz Undead już niebawem..
  Bejsbolówka z logiem WarCrafta III na sprzedaż
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Takie cacko kosztuje $14.95 a kupić je można na łamach oficjalnego sklepu Blizzarda. Nie jest to rzecz tania jak na polskie kieszenie, ale może ktoś się skusi, kto wie, kto wie... Trochę łatwiej mają gracze z USA czy Kanady, ale należy się głęboko zastanowić czy tak naprawdę chcemy być posiadaczami tejże Kaszkietówki. Bądź co bądź decyzja należy do Ciebie, ja poczułem się po prostu do tego, aby o tym poinformować.
  IGN WarCraft III Impressions
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Serwis PC.IGN jest kolejnym, który dołączył do grona serwisów, który wzbogaciły się wrażenia z WarCrafta III: Reign of Chaos. Jest to kolejna już pozytywna opinia na temat tego tytułu, a poniże mały skrót:
   Normalnie w tym czasie przebywałbym zapewne na mojej wycieczce po Europie, jednakże znalazła się rzecz, która zmieniła ten stan rzeczy. WarCraft III jest dla tego doskonałą alternatywą. Jedno jest pewne WarCraft III jest grą w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinna ona zadowolić każdego z graczy, którzy mają zamiar ją zakupić.
  Nic, tylko zgodzić się z tym co znajduje się powyżej, resztę artykułu znajdziecie tutaj. Miłego czytania.
  Jakieś pytania odnośnie Laddera?
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Marn już niedługo stworzy oficjalne FAQ dotyczące WarCrafta III i sposobu w jaki działa Ladder do tegoż tytułu. Jeśli, więc posiadasz pytania, na które chciałbyś otrzymać odpowiedź wystarczy, że wejdziesz tutaj i je zadasz. Do odważnych świat należy, więc nie ma na co czekać tylko pytać o to co nas interesuje... Jednakże należy pamiętać, że powinny być to pytania sensowne i stojące na odpowiednim poziomie.
  Gamespot: Wrażenia z WarCrafta III
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Serwis Gamespot napisał bardzo pozytywny tekst opisujący wrażenia z rozgrywki w WarCrafta III: Reign of Chaos. Oto mały wycinek:
   Jesteśmy bardzo zadowoleni z historii w WarCrafcie III, jaką nam było do chwili obecnej poznać. W grze napotkamy wiele filmowych przerywników, które przybliżą nam postacie głownych bohaterów gry, są one interesujące i nadzwyczaj ciekawe. Jednym z takich bohaterów jest młody Paladyn, którego imię brzmi Arthas, który to odgrywa główną rolę w pierwszej kampanii, jaką dane nam będzie rozegrać. W tej kampanii występuje również dobrze znany dla graczy WarCrtafta II - Uther the Lightbringer, który jest obecnie mentorem naszego młodego wojaka. Jak to się później okaże akcja w całej historii nabiera szybkości i małej dawki szaleństwa. Przechodząc kolejne misje gramy wyłącznie po to, aby poznać dalszą cześć historii naszego głównego bohatera.
  Znaczy to nie mniej, ni więcej, iż WarCraft III: Reign of Chaos jest pozycją, którą powinien posiadać każdy gracz a tymbardziej fan gier strategicznych. Całość artykułu znajdziecie tutaj. Nic tylko czytać i cierpliwie czekać na listonosza pukającego do naszych dzrwi I czekającego z WarCraftem III w swoich rękach.
  Wrażenia na Gamers.com
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Na serwisie Gamers.com pojawiły się Pierwsze Wrażenia z WarCrafta III. Należy tutaj zauważyć, iż autor nie wyraża się tak pochlebnie na temat samego tytułu jak jest to w większości wypadków. Jak określa to sam autor graficznie produkt podchodzi pod RTSa, jednakże uważa ponadto, iż gra reprezentuje dość niski poziom trudności. Cóż najwidoczniej recenzent nie zauważył opcji, która umożliwia zwiększenie poziomu trudności, ale to już inna sprawa... Chętnych odsyłam tutaj, może zaciekawi Was taki, a nie inny stosunek autora tekstu do jakże wyczekiwanego WarCrafta III. Zyczę również miłego czytania.
  Alleria: The Elven Ranger
  02 lipca 2002 o 15:23 @ Phoenix
  Coraxus wykonał tapetę dla potrzeb serwisu Infoceptor.com, która to ukazuje chyba znaną wszystkim Bohaterkę z WarCrafta II: Beyond The Dark Portal. Prawdą jest to, że WarCraft III: Reign of Chaos jest już niemal na tackach naszych CD-ROMów bądź DVD-ROMów, ale to ma małe znaczenie, ważne, że to już tuż, tuż. Czasami jednak warto przypomnieć sobie trochę historii i własnie tapeta, którą widzicie po prawej to umożliwia. Kto wie, może upiększy ona Wasz szarawy i smutny Pulpit? Decyzja należy do Was...
  Nowe adresy!
  02 lipca 2002 o 14:48 @
  Począwszy od dzisiaj wchodząc na nasz serwis poświęcony WarCraft3 możecie również używać dwóch alternatywnych adresów. Czyli.. .. zostaniecie przeniesieni na tą właśnie strone..
  Jutrzejsza premiera!
  02 lipca 2002 o 09:25 @
  Światowa premiera gry już jutro, a tymczasem Blizzard przygotował promocje porównywalna z Empikiem w Polsce. Otóż gra będzie dostępna w dwóch supermarketach, gdzie nie tylko w godiznach 00:00 - 01:00 będzie można zakupić grę, ale również poznać ludzi którzy ją tworzyli. Nam pozostaje poczekać do nocy z czwartku na piątek, kiedy to ma miejsce oficjalna Polska premiera.

  Blizzard przedstawił kolejne zmiany, jakie czekają nas w finalnej wersji gry w porównaniu do Bety..
   - Goblin Sappers: Nie można już ich zabrać do Goblin Zeppelins
   - Orcs: Shaman (Bloodlust atak zmniejszony z 50% do 40%)
   - Nocne Elfy: Keeper of the Grove (Force of Nature: zwięksozny czas potrzebny do ponownego rzucenia czaru z 20 do 30 sekund)
   - Nocne Elfy: NocneElfy: Demon Hunter (Mana Burn zwiększony zasięg z 25 do 30)
   - Nocne Elfy: Moon Wells dają teraz 50% many oraz 200% życia
   - Nocne Elfy: Nature's Blessing możliwe jest upgrade już w Tree of Ages
   - Nocne Elfy: Priestess of the Moon (Starfall zredukowany damage vs budynki do 35%)
  W3 - najdroższa lokalizacja !
  01 lipca 2002 o 14:35 @ ElemenT
  Jak informuje CD-Projekt WarCraft III jest na razie najdroższą lokalizacją gry jaka kiedykolwiek powstała w języku polskim. Podobno budżet przekroczył 200 tyś. złotych. Nam pozostaje czekać do 5 lipca i ocenić czy te pieniądze były wydane w słusznej sprawie. Przypominam iż gra kosztować będzie w dniu premiery 129,90 PLN.
  Turniej 1v1 w Rosji
  01 lipca 2002 o 14:25 @
  W Rosji w St. Petersburgu odbył się pierwszy turniej WarCraft3: Reign of Chaos w tym kraju. Udział wzieła cała czołówka ludzi, którzy otrzymali Bete.. Wynik przedstawiają się nastepująco..
   1  tmp.CE
   2  Assassin
   3  (orky)Ranger
  SzErI strikes Back
  01 lipca 2002 o 00:22 @
  Tak jak w tytule newsa :). Wróciłem do redakcji i zamierzam już w tym tygodniu dokonać aktualzacji jednostek u Orków. Dział jest under countruction. Póki co cieszcie się nowym screenem, który przed chwilą wrzuciłem.

  UPDATE: Na prośbę pracowników CDProjekt musiałem usunąć screen'a z prologu gry. Niektórzy się na niego załapali, następni jednak poczekają do 5 lipca :). Life is brutal.
     
  The site and all its content are copyrighted to © 2000-2006 Battlenet.pl
  All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Stworzone przez JSK Internet.
  Powered by WebAdministrator CMS (Content Management System)
  Hosting : www.hostname.pl
  Obecnie 2 użytkowników ogląda tą stronę.